Özel Üretim

Markanız için en iyi şekilde test edilmiş ve onaylanmış bütün ihtiyaçlarınıza karşılık gelecek 100+ formülden birini kullanarak pazara giriş yapabilirsiniz.
Effeffe Türkiye Private Label anlayışıyla formülasyonun, kullanılan malzemelerin, mama tanesinin, dokusunun, tatlardaki olağanüstü lezzetin ve sürekli yaratıcılığın; uzun vadede markaların başarısı ve sürekliliği için gerektiği bilincindedir. İşte bu yüzden sunulan tüm hizmet kalemlerinde bu özellikleri işin ayrılmaz bir parçası haline getirmektedir.

Effeffe Türkiye’nin arkasına aldığı 30 yıllın üzerinde tecrübe ve başarı sonucu sektörün birçok zorluğunun üstesinden gelerek; ürün ve beslenme bilgilerinden pazarlamaya, satın alma ve tüketimin dinamiklerine kadar tüm alanlarda derin uzmanlık bilgisine sahiptir.

Bu yüzden sizin için bir tedarikçiden çok daha fazlasıdır. Evcil hayvan mamalarınızı geliştirmek için güvenebileceğiniz güçlü müttefik ve markanızın; yaşam döngüsü boyunca destekçisi olmaktadır.

Müşterilerin talepleri doğrultusunda; hayal edilen eşsiz tariflere can veriyor, pazarın gerektirdiği dinamikler doğrultusunda müşterileri yönlendirerek markalarının sağlam temellere dayandırılmasına yardımcı oluyor.