Neden Effeffe Pet Food

Ürün Kategori Danışmanlığı
Ürün Kategori Danışmanlığı

Deneyimli uzmanlar tarafından beklentilerinizi karşılayacak şekilde sizin için en uygun olan ürün yelpazesini belirlemek için bilgilendirileceksiniz.

Ürün Geliştirme
Ürün Geliştirme

Uzmanlarımız her zaman yenilikçi ve besin değerlerini yükselten madde bileşenleri arayışındadır. Daha sonra bu bileşenler gereksinimlerinize göre özel bir formül oluşturmak için kullanılır.

Üretim
Üretim

Effeffe İtalya ve Anadolu Pet firmalarının 30 yıldan fazladır sahip olduğu üretim, kalite ve Ar-Ge tecrübelerinden faydalanıp Avrupa standartlarındaki üretim kalitesine sahiptir. Hayvana, çevreye ve doğaya saygılı üretim anlayışıyla hareket eden bir şirket olan Effeffe Türkiye, yeni üretim teknolojilerinin kullanımına büyük önem göstermektedir. Bu anlamda, mevcut üretimler FEDIAF yönergelerine bağlı kalarak yapılmaktadır.

Kalite Kontrol
Kalite Kontrol

Laboratuvarımızda ham maddeden son ürüne kadar her aşamadaki kontroller ve detaylı analizler günlük olarak yapılmaktadır. (Fiziksel analiz: günlük 930 adet, kimyasal analiz: günlük 240 Adet, mikrobiyolojik analiz: günlük 20 Adet)

Lojistik
Lojistik

Teknolojik uygulamalarla hazırlanan ürünleriniz istediğiniz noktaya gönderilir. Ürünleri tüm dünyaya gönderme konusundaki kapsamlı deneyim sayesinde ilgili tüm düzenlemelere uymanıza yardımcı olabilecek uzman ekibe sahiptir.

Özel Ambalaj
Özel Ambalaj

Ürün ambalajlarınız 100 gr’dan 20 kg’a kadar 3 farklı paketleme hattında son haline getirilir. Ambalaj tasarımı ve üretimi hakkında size destek olması için konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızda.