Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Uluslararası standartlarında yenilikçi, güvenilir ve saygın bir firma olmayı prensip edinmiştir. Ulusal ve uluslararası düzeyde akreditasyon kalitesinde, kurumsal bir firma olarak markalaşmaktır.

Misyonumuz

Pet sektöründe faaliyet gösteren firmalar için kaliteli, hayvan sağlığını ilk planda tutan ürünler üreterek ve geliştirerek ülke ekonomisine ve sektöre katkı sağlamaktır. Ürünlerin güvenilirliğinin hayvan ve insan sağlığındaki öneminin farkında olarak bu sorumluluk bilinci ile kalite standartlarını uygulamaktır. Effeffe Türkiye misyonları arasında personelini en yüksek standartlara göre eğitmek ve başarılı bir ekip olmak için ihtiyaçları olan beceri ve vizyonu geliştirmelerine yardımcı olmak da vardır. Misyonunu eksiksiz gerçekleştirmek ve gelecekte lider bir kuruluş olmak için hazırladığı stratejik planlarla şirket vizyonunu destekler.

Effeffe Türkiye müşterilerinin ihtiyaçları ile ilgili olarak her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmayı hizmetinin bir parçası olarak kabul eder. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirilmesi geleceğe dönük gelişimin temel adımlarıdır. Effeffe Türkiye, hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri almayı amaçlar. Müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için, tüm geri dönüşleri ve şikâyetleri dikkate alır, çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek çalışmalarında sürekli iyileştirmeler yapar.